Mooie uitdaging aan de Parakreek in Suriname
Aan de Parakreek, in het plaatsje Boxel in het Surinaamse district Wanica, 15 kilometer ten zuiden van Paramaribo, ligt de woongemeenschap PWB-project. Daar wacht mogelijk een uitdaging en een mooie kans.
Door René Hoeflaak
De afgelopen jaren zijn daar aan de Parakreek drie verblijfsaccommodaties gevestigd met een gezamenlijke capaciteit van circa twintig personen. Een van de accommodaties is La Ressource. Op groenroodwit schreef ik in 2022 een artikel over dit resort. Wij verbleven er vorige week twee dagen. Twee huizen verder ligt de accommodatie Parakreek Apartments.
Vorm geven horeca concept in Suriname
Het ontbreekt in de nabije omgeving en de straat aan een horecagelegenheid en gasten moeten te eten uitwijken naar het zes kilometer verderop gelegen Domburg. Men is op zoek naar een stel dat bereid is het horeca concept vorm te geven. Er is een woning/bedrijfsruimte beschikbaar waarvan de tuin direct aan de Parakreek grenst met het bos aan de overzijde. Een heerlijke plek om van de natuur te genieten.
Prachtplek
Mocht je in beginsel belangstelling hebben dan kan je contact opnemen met Bertus Streutker op telefoonnummer +31629277103 of + 5978510449. Of mij een berichtje sturen kan ook. Het is een prachtplek, dat kan ik je verzekeren.
<script async src=”https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-6383699050224983″
crossorigin=”anonymous”></script>
<ins class=”adsbygoogle”
style=”display:block; text-align:center;”
data-ad-layout=”in-article”
data-ad-format=”fluid”
data-ad-client=”ca-pub-6383699050224983″
data-ad-slot=”3098137173″></ins>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>
